שיווק בפייסבוק

מאמרים:

אין דומה שיווק בימינו לשיווק שהעולם הכיר לפני מספר לא רב של שנים. תגרני השוק כבר כמעט נעלמו כלא היו וכל הזירה עברה למתחם הווירטואלי. וגם כיום כמו בעבר צריכים המשווקים לדעת לעשות את העבודה היטב כדי להצליח לבלוט על פני השטח. להשמיע את קולם בנימה עוצמתית יותר מהרוכל שליד, ולהציע סחורה איכותית ומשכנעת יותר... ההבדל מאז ועד היום בולט באינספור היבטים. אחד ההבדלים נעוץ במגוון הכלים הדיגיטליים שעומדים לימינו של המשווק בימינו. אמנם קיימים מגוון כלים אבל האפשרויות הרבות והתחכום הרב שהם טומנים בחובם לא מאפשרים לכל משווק מתחיל להצליח בכך.

אנשי מקצוע בשיווק דיגיטלי
היות שכך פונים בעלי החברות והיצרנים לחברות שמציעות שירות שיווק בפייסבוק ובאינטרנט. חברות אלו מתנהלות על ידי אנשי מקצוע בעלי היכרות מעמיקה עם הרשת המקוונת והכלים שהיא מציעה. הידע המקצועי של חברות אלו יסייעו לחברות בשיווק ויאפשרו להם למכור הרבה יותר ללקוחות שלהם. אחד הכלים הדומיננטיים הוא גוגל אדוורדס.

מדובר על כלי פרסומי שגוגל מעמידה לרשות בעלי העסקים. באמצעות כלי זה יציג בעל העסק את המוצרים או את השירותים שלו ללקוחות שתרים אחר נותן שירות בתחום בו הוא עוסק, התוצאה תוצג בדף התוצאות כמודעה שדומה במידה רבה לכל תוצאה אחרת. גוגל אדוורדס הוא כלי נהדר אך הוא לגמרי לא מתאים לכל מוצר או נותן שירות. יחד עם זאת כלי זה מהווה מקור הכנסה עצום לחברת גוגל העולמית.

שיווק בפייסבוק וברשתות החברתיות
גם הרשתות החברתיות מהוות כר נרחב לשיווק. וכמובן שפייסבוק מוביל בראש במספר עצום של דפים עסקיים שמנוהלים ביד רמה ומקצועית על ידי תותחים בתחום. הללו מגדילים את החשיפה של הדף ויוצרים טראפיק לאתר של החברה. כמובן שכדי להצליח בפעולת שיווק בפייסבוק חייבים אנשי מקצוע לנהל את התהליך. הללו יצליחו בעזרת הידע המקצועי לצד החושים המפותחים שלהם להגדיל אחוזים של שיווק בפייסבוק.

קמפיין רימרקטינג
אנשי שיווק ממולחים מנתחים את תהליכי השיווק ומגלים כי לקוח שרכש מכם בעבר מוצר הוא לקוח שעתיד לחזור עליכם. כמו כן אדם שהתעניין באתר שלכם, השאיר פרטים שלו ועוקב אחר הפעילות שלכם עשוי ביום מן הימים להפוך ללקוח משלם. בהסתמך על מידע זה מציעות חברות השיווק הדיגיטלי שירות של ניהול קמפיין רימרקטינג. מדובר על קמפיין שמתנהל לאחר ניתוח ופילוח מדויק של קהל היעד או רשימת התפוצה כיוון שהמטרה של ניהול קמפיין רימרקטינג היא להציע לכל לקוח פוטנציאלי את ההצעה המתאימה עבורו.

 

שיווק בפייסבוק

 
Facebook
Google+
Twitter